Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire pe salariul soțului pentru o datorie ...
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire pe salariul soțului pentru o datorie anterioară căsătoriei

Buna am un credit făcut acum ceva timp este neplătit când l-am luat eream necăsătorită de un an m-am căsătorit și am făcut și un bebe acum întrebarea mea vina banca ii poate pune poprire pe salariu soțului din cauza mea... specific nu am girat cu nimic nu am giranți a fost de nevoie personale are acum legătura cu soțul se poate să-i oprească lui din salariu pentru ca eu nu am plătit ?
Nu va raspunde sotul dvs pt datoria dvs proprie.
~ Conținut șters la cerere ~